Projektas „Keturios gamtos stichijos“

Stichijos

Tamo dienynas

Tamo new

Adresas

Taikos g. 44, LT-28157 Utena;

Tel. 838965192; Faks. 838965195

Juridinio asmens kodas 290182540

Steigėjas: Utenos rojono savivaldybės taryba

Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre

Mus rasite čia

2014-2015 mokslo metų olimpiadų ir konkursų rezultatai

2015 m. rajoninio 5-12 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso nugalėtojai

V-VIII klasių skaitovų grupėje

Vieta

Mokinio vardas, pavardė

Mokykla

Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė

I vieta

Tadas Mikužis

Aukštakalnio progimnazija

Gražina Vaitonienė

 

2

2015 m. jaunesniųjų klasių mokinių etikos olimpiados nugalėtojai

V-VI klasių mokinių grupėje

Vieta

Mokinio vardas, pavardė

Mokykla

Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė

I vieta

Dovydas Palskis

Aukštakalnio progimnazija

Ramunė Semeniukienė

 

VII-VIII klasių mokinių grupėje

Vieta

Mokinio vardas, pavardė

Mokykla

Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė

I vieta

Diana Naumkinaitė

Aukštakalnio progimnazija

Ramunė Semeniukienė

 

1
2
1
2
1/2 
start stop bwd fwd

J. Valančiūno taurė – Aukštakalnio progimnazijos komandai

 

2015 m. gegužės 19 dieną Saulės gimnazijoje vyko tradicinis (jubiliejinis 5 – asis) J. Valančiūno krepšinio taurės turnyras. Jame dalyvavo visų miesto progimnazijų komandos. Mūsų mokyklos komandą sudarė:

  1. Ugnius Nikitinas 8d
  2. Laurynas Ruzgas 8b
  3. Lukas Bendikas 8e
  4. Martynas Bernotas 8a
  5. Gustavas Gadliauskas 7e
  6. Marius Šileikis 7e
  7. Benas Žulys 7d
  8. Lukas Miškinis 7b
  9. Ignas Jackevičius 7f
  10. Edvinas Karvelis 7a

Nugalėję Krašuonos ir Vyturių krepšininkus, mūsų mokyklos komanda užtikrintai laimėjo J. Valančiūno krepšinio taurę. Geriausiu turnyro žaidėju tapo Ugnius Nikitinas iš 8d klasės. Jis iš J. Valančiūno rankų buvo apdovanotas taure ir krepšinio kamuoliu.

 

3

Sportiniai laimėjimai

Utenos miesto mokyklų rudens kroso varžybos DSC taurei laimėti: merginos – III vieta, berniukai – III vieta.

Futbolo varžybos, skirtos Dauniškio gimnazijos taurei laimėti – II vieta.

Utenos miesto mokyklų kvadrato varžybos DSC taurei laimėti: berniukai – III vieta.

Utenos miesto mokyklų futbolo varžybos DSC taurei laimėti – I vieta.

Utenos miesto mokyklų merginų rankinio varžybos DSC taurei laimėti – I vieta.

Mokinių olimpinio festivalio zoninės merginų rankinio varžybos – I vieta.

Mokinių olimpinio festivalio tarpzonininės merginų rankinio varžybos – I vieta.

Mokinių olimpinio festivalio merginų rankinio finalinės varžybos – III vieta.

Mokinių olimpinio festivalio zoninės merginų krepšinio varžybos – I vieta.

Mokinių olimpinio festivalio tarpzoninės merginų krepšinio varžybos – I vieta.

Mokinių olimpinio festivalio krepšinio finalinės varžybos – III vieta.

Mokinių olimpinio festivalio zoninės futbolo 5x5 varžybos – I vieta.

Mokinių olimpinio festivalio tarpzoninės futbolo 5x5 varžybos – IV vieta.

Rajono mišrios rankinio komandos DSC taurei laimėti – I vieta.

Utenos miesto mokyklų lengvosios atletikos kroso estafetės varžybos DSC taurei laimėti – III vieta.

Utenos miesto mokyklų kalnų dviračių varžybos DSC taurei laimėti: merginos – I vieta, berniukai – II vieta.

Utenos miesto mokyklų lengvosios atletikos keturkovės varžybos DSC taurei laimėti: merginos –III vieta, berniukai – II vieta.

Futbolo varžybos ,,GOLAS“ – III vieta.

Krepšinio varžybos, skirtos J. Valančiūno taurei laimėti – I vieta.

2015 m. rajoninės 8-ųjų klasių mokinių fizikos olimpiados nugalėtojai

 

Vieta

Mokinio vardas, pavardė

Mokykla

Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė

II vieta

Juozapas Venslovas

Aukštakalnio progimnazija

Rolandas Glasinskas

II vieta

Ieva Mackutė

Arvydas Šilinskas


covid19

Pamokų laikas

1.  800 - 845
2.  855 - 940
3.  950 - 1035
4.  1105 - 1150
5.  1220 - 1305
6.  1315 - 1400
7.  1410 - 1455

Nuorodos

NSA

sveikatos biuras

Erasmus + LELETO leidinys

 lt leidinys leletoen leidinys leleto

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

(projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001).

 

teisine pagalba

  

europos sajunga

 

nordplus

emokykla logo

 

P linija

tevu linija

OLWEUS

Sveikatiada

 

vyturiukas spalvotas