2018-2019 mokslo metų olimpiadų ir konkursų rezultatai

Kalbų Kengūros (anglų kalbos) diplomų laimėtojai

 

2019 m. kovo 6-7 dienomis Lietuvos mokyklose buvo vykdoma kasmetinio vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojama 2019 m. Kalbų Kengūros projekto II-oji (užsienio kalbų) programa. Šioje programoje dalyvavo gausus būrys mūsų mokyklos 5-8 klasių mokinių. Sveikiname visus dalyvius, o ypatingai Auksinių, Sidabrinių ir Oranžinių Kengūrų diplomų laimėtojus:

 

ARIJUS SKARELIS 190 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
MINTARĖ STUMBURYTĖ 190.5 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
URTĖ PRIEVELYTĖ 190.5 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
AUGUSTAS MAMENIŠKIS 190.75 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
ADRIANA KOLESNYKAITĖ 191 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
FAUSTINA MISIUKEVIČIŪTĖ 191 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
MANTAS SINICA 191 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
DOVYDAS ŠAPOKA 191.75 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
ELŽBIETA GUOBUŽAITĖ 192.25 (2-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
DOMANTAS MASIULIS 192.75 (2-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
ELINGA ŠUMINAITĖ 193.25 (2-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
AIRIDAS MACIUŠONIS 194.75 (2-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
NOJUS PRANSKŪNAS 195.5 (2-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
AIRONAS ZAKARKA 190.75 (3-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
NAGLIS DAUBARAS 191.75 (3-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
ARMINAS CIBAS 192 (3-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
AUGUSTĖ PETRONYTĖ 192.5 (3-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
EGLĖ PITRĖNAITĖ 192.75 (3-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
JUSTINA SEILIŪNAITĖ 192.75 (3-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
AUGUSTAS JUODELIS 193 (3-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
NEDAS ŽERONAS 193 (3-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
ROKAS PERVENECKAS 193 (3-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
RUSNĖ GIRATAVIČIŪTĖ 193.5 (3-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
DOMINYKAS ŠILEIKIS 193.75 (3-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
SAULĖ RUDAITYTĖ 193.75 (3-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
EDVINAS RYLIŠKIS 194 (3-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
DOMAS PETRAVIČIUS 194.75 (3-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
GODAS PETRAUSKAS 195 (3-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
MATAS RUZGAS 195.5 (3-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
GYTĖ MARTIŠIŪTĖ 196.25 (3-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
JOKŪBAS ALĖJŪNAS 196.25 (3-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
EVA RIMŠAITĖ 197 (3-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
MIGLĖ MAGYLAITĖ 197 (3-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
ADELĖ TOMKŪNAITĖ 198 (3-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas

2019 m. rajoninės 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiados nugalėtojai

Vieta Mokinio vardas, pavardė Mokykla Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė
5 klasė
I vieta   Brigita Galvydytė  Aukštakalnio     progimnazija   Daiva Jasaitienė
6 klasė
II vieta Miglė Žemaitytė Aukštakalnio progimnazija Danguolė Kairienė
III vieta Evelina Lukšaitė Aukštakalnio progimnazija Danguolė Kairienė
7 klasė
I vieta   Indrė Ivanickytė  Aukštakalnio   progimnazija   Daiva Jasaitienė
II vieta   Indrė Gasiulytė  Aukštakalnio   progimnazija   Daiva Jasaitienė
8 klasė
I vieta   Augustė Petronytė  Aukštakalnio   progimnazija   Daiva Jasaitienė
II vieta   Jorė Rūta   Petruševičiūtė  Aukštakalnio   progimnazija   Daiva Jasaitienė

Utenos rajono 5-8 klasių mokinių skaitovų konkurso anglų kalba „English Verse 2019“ nugalėtojai

Vieta Mokinio vardas, pavardė Mokykla Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė
5 klasė
I vieta Simonas Sriubas Aukštakalnio progimnazija Sabina Eidukynaitė
6 klasė
I vieta Toma Klimanskaitė Aukštakalnio progimnazija Roma Diktaraitė
III vieta Gabija Paunksnytė   Aukštakalnio     progimnazija   Kristina Indrašienė
7 klasė
III vieta Rusnė Žukauskaitė Aukštakalnio progimnazija Vaida Vaitiekėnienė
8 klasė
I vieta Kamilė Stankelytė Aukštakalnio progimnazija Aušra Valaitienė
III vieta Evelina Švilpaitė Aukštakalnio progimnazija Vida Pelėdienė

2019 m. rajoninės 6-8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiados nugalėtojai

Vieta Mokinio vardas, pavardė Mokykla Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė
6 klasė
III vieta Deimantė Paškonytė Aukštakalnio progimnazija Loreta Lekavičienė
7 klasė
I vieta

 Elžbieta Venslovaitė

 Indrė Ivanickytė

 Aukštakalnio   progimnazija  Audronė Augustinienė
II vieta  Goda Matelytė  Aukštakalnio   progimnazija  Živilė Stonkuvienė
III vieta  Saulė Tervidavičiūtė  Aukštakalnio   progimnazija  Lijana Meidienė
8 klasė
III vieta  Eva Rimšaitė  Aukštakalnio   progimnazija

 Audronė Augustinienė

 Gabija Gudavičiūtė

 Kamilė Maksimavičiūtė

 Lijana Meidienė

Pamokų laikas

1:  800 - 845
2:  855 - 940
3:  950 - 1035
4:  1100 - 1145
5:  1205 - 1250
6:  1300 - 1345
7:  1355 - 1440

Mokyklos emblema

mokyklos emblema

Utenos kolegija

Nuorodos

Erasmus + LELETO leidinys

 lt leidinys leletoen leidinys leleto

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

(projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001).

 

europos sajunga

nordplus

emokykla logo

 P linija

tevu linija internetas

logo z 250x201

OP

sveikatiada

 

vyturiukas spalvotas