Kalbų Kengūros (anglų kalbos) diplomų laimėtojai
2018 m. kovo 1 d. Lietuvos mokyklose buvo vykdoma kasmetinio vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojama 2018 m. Kalbų Kengūros projekto programa. Anglų kalbos programoje dalyvavo 49 mūsų mokyklos 5-8 klasių mokiniai. Sveikiname visus dalyvius, o ypatingai Auksinių, Sidabrinių ir Oranžinių Kengūrų diplomų laimėtojus:
Mokinio vardas, pavardė, klasė | Diplomas | Mokykla | Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė |
GABIJA BAGDANOVIČIŪTĖ 6d | Oranžinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija |
Vida Pelėdienė |
MINVYDAS ZAVIŠA 6b | Oranžinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Roma Diktaraitė |
DŽIUGAS LUKOŠIUS 5f | Oranžinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Vaida Vaitiekėnienė |
ROKAS KRAUJALIS 6e | Oranžinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Vaida Vaitiekėnienė |
EDVINAS RYLIŠKIS 6d | Sidabrinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Vida Pelėdienė |
TITAS ZABULIONIS 5a | Sidabrinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Roma Diktaraitė |
MINTARĖ STUMBURYTĖ 5c | Sidabrinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Sabina Eidukynaitė |
NEDAS ŽERONAS 6e | Sidabrinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Regina Urbanienė |
AUGUSTAS JUODELIS 6b | Sidabrinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Kristina Indrašienė |
ARNAS ŠYVIS 5b | Auksinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Roma Diktaraitė |
GYTĖ MARTIŠIŪTĖ 6b | Auksinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Roma Diktaraitė |
DOMAS PETRAVIČIUS 6b | Auksinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Roma Diktaraitė |
AIRIDAS MACIUŠONIS 5f | Auksinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Vaida Vaitiekėnienė |
DANIELĖ KRISTUTYTĖ 8c | Oranžinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Vaida Vaitiekėnienė |
ARMANTĖ BALAIŠYTĖ 8c | Sidabrinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Vaida Vaitiekėnienė |
AUGUSTĖ PETRONYTĖ 7b | Sidabrinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija |
Vida Pelėdienė |
IEVA ADOMAITYTĖ 8b | Sidabrinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Aušra Valaitienė |
TAJA GRUODYTĖ 8d | Sidabrinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Vaida Vaitiekėnienė |
DOMINYKA JONAVIČIŪTĖ 8d | Sidabrinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Vaida Vaitiekėnienė |
JOKŪBAS ALEJŪNAS 7a | Sidabrinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Aušra Valaitienė |
MATAS PRIEVELIS 8c | Sidabrinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Regina Urbanienė |
URTĖ LEKEŠYTĖ 8c | Sidabrinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Vaida Vaitiekėnienė |
LUKAS CELUJEVAS 7a | Auksinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Aušra Valaitienė |
MATAS RUZGAS 7c | Auksinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Daiva Malinauskienė |
KONRADAS ŠAPRANAUSKAS 8c | Auksinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Regina Urbanienė |
GRETA SIMONAVIČIŪTĖ 8a | Auksinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Regina Urbanienė |
VILIJA BEINORAITĖ 8b | Auksinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Aušra Valaitienė |
AUGUSTĖ LAUŽIKAITĖ 8b | Auksinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija |
Vida Pelėdienė |
MARIUS VARNA 8a | Auksinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Regina Urbanienė |
VAKARĖ JAKUTONYTĖ 8b | Auksinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Aušra Valaitienė |
ŽYGINTAS RASTENIS 8d | Auksinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Regina Urbanienė |
ADOLIS PAUKŠTĖ 8c | Auksinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Regina Urbanienė |
FAUSTINA KLYVYTĖ 8c | Auksinės Kengūros diplomas | Aukštakalnio progimnazija | Vaida Vaitiekėnienė |