Aukštakalnio progimnazijos logotipas
Adresas
Progimnazija:
Taikos g. 44, LT-28157, Utena
Tel. +370-389-65192
El.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
„Žiburio“ skyrius:
Taikos g. 62, LT-28160, Utena
Tel. +370-389-73470
El.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Juridinio asmens kodas 290182540
Steigėjas: Utenos rojono savivaldybės taryba
Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
2023-2024 mokslo metų olimpiadų ir konkursų rezultatai
- Informacija
- Peržiūros: 0
2024 m. rajoninės 5-8 klasių mokinių dailės olimpiados nugalėtojai
Vieta | Mokinio vardas, pavardė, klasė | Mokykla | Mokytojo vardas, pavardė |
5-6 klasių grupėje | |||
III vieta |
Elzė Kapčiūtė, 6f kl. |
Aukštakalnio progimnazija | Rolanda Baskutienė |
7-8 klasių grupėje | |||
I vieta |
Ada Židulytė, 8c kl. |
Aukštakalnio progimnazija | Rolanda Baskutienė |
III vieta | Mėja Paškevičiūtė, 8f kl. | Aukštakalnio progimnazija | Rolanda Baskutienė |
- Informacija
- Peržiūros: 2
2024 m. rajoninės 8 klasių mokinių fizikos olimpiados „Kvantinis šuolis į ateitį“ nugalėtojai
Vieta | Mokinio vardas, pavardė | Mokykla | Mokytojo, ruošusio mokinį, vardas, pavardė |
I vieta | Gabrielė Azarinskaitė | Aukštakalnio progimnazija | Edita Glasinskienė |
II vieta | Justinas Pečiūra | Aukštakalnio progimnazija | Edita Glasinskienė |
Karolis Rusteika | Rolandas Glasinskas |
- Informacija
- Peržiūros: 2
2024 m. rajoninio jaunųjų filologų konkurso nugalėtojai
Vieta | Mokinio vardas, pavardė | Mokykla | Mokytojo, ruošusio mokinį, vardas, pavardė |
Prozos sekcija | |||
II vieta | Elinga Čibiraitė | Aukštakalnio progimnazija | Zita Mociūnienė |
- Informacija
- Peržiūros: 2
2024 m. rajoninio 5-12 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso nugalėtojai
Vieta | Mokinio vardas, pavardė | Mokykla | Mokytojo, ruošusio mokinį, vardas, pavardė |
5-8 klasių skaitovų grupėje | |||
II vieta | Elinga Čibiraitė | Aukštakalnio progimnazija | Zita Mociūnienė |
III vieta | Vėjas Laškovas | Aukštakalnio progimnazija | Audronė Augustinienė |
- Informacija
- Peržiūros: 2
2024 m. 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiados nugalėtojai
Vieta | Mokinio vardas, pavardė | Mokykla | Mokytojo, ruošusio mokinį, vardas, pavardė |
5 klasė | |||
I vieta | Ema Smalstytė | Aukštakalnio progimnazija | Daiva Jasaitienė |
III vieta | Domas Sadula | Aukštakalnio progimnazija | Daiva Jasaitienė |
6 klasė | |||
I vieta | Jokūbas Vaickus | Aukštakalnio progimnazija | Daiva Jasaitienė |
II vieta | Milėja Zemlevičiūtė | Aukštakalnio progimnazija | Daiva Jasaitienė |
7 klasė | |||
I vieta | Ugnė Gilytė | Aukštakalnio progimnazija | Daiva Jasaitienė |
III vieta | Elinga Čibiraitė | Aukštakalnio progimnazija | Daiva Jasaitienė |
8 klasė | |||
I vieta | Ugnė Pažerinytė | Aukštakalnio progimnazija | Danguolė Kairienė |
II vieta | Lukrecija Dubravaitė | Aukštakalnio progimnazija | Danguolė Kairienė |
III vieta | Gretė Vasiljevaitė | Aukštakalnio progimnazija | Daiva Jasaitienė |