Aukštakalnio progimnazijos logotipas
Adresas
Progimnazija:
Taikos g. 44, LT-28157, Utena
Tel. +370-389-65192
El.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
„Žiburio“ skyrius:
Taikos g. 62, LT-28160, Utena
Tel. +370-389-73470
El.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Juridinio asmens kodas 290182540
Steigėjas: Utenos rojono savivaldybės taryba
Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
2013-2014 mokslo metų olimpiadų ir konkursų rezultatai
- Informacija
- Peržiūros: 1628
ADELĖ BRAŽĖNAITĖ |
už teksto iliustraciją |
SEVASTIJANA FOMINA |
už teksto iliustraciją |
DEIMANTĖ LAUŽIKAITĖ |
už vertimą iš anglų kalbos |
GABIJA REPŠYTĖ |
už vertimą iš anglų kalbos |
GINTĖ KARPAVIČIŪTĖ |
už vertimą iš anglų kalbos |
GODA SAVARAUSKAITĖ |
už vertimą iš anglų kalbos |
KAROLIS ŠINKŪNAS |
už vertimą iš anglų kalbos |
KASTYTIS ŠAVALINSKAS |
už vertimą iš anglų kalbos |
GABRIELĖ LELEIVAITĖ |
už vertimą iš rusų kalbos |
MONIKA JUODAGALVYTĖ |
už vertimą iš rusų kalbos |
UGNĖ ZLATARAVIČIŪTĖ |
už vertimą iš rusų kalbos |
Kitiems dalyviams skiriamos padėkos.
- Informacija
- Peržiūros: 1457
„ Kalbų Kengūros 2014” nugalėtojai:
ARMINAS PAKENIS |
Anglų k. Kengūra 2014 |
193,75 |
(2-as lygis) |
Sidabrinės Kengūros diplomas |
DOMANTAS VENSLOVAS |
Anglų k. Kengūra 2014 |
190,25 |
(2-as lygis) |
Oranžinės Kengūros diplomas |
DOVYDAS JUODIS |
Anglų k. Kengūra 2014 |
190 |
(2-as lygis) |
Oranžinės Kengūros diplomas |
GABRIELĖ KARVELYTĖ |
Anglų k. Kengūra 2014 |
192,25 |
(2-as lygis) |
Sidabrinės Kengūros diplomas |
MARTINAS CLARKE |
Anglų k. Kengūra 2014 |
194 |
(2-as lygis) |
Auksinės Kengūros diplomas |
AGNĖ JASAITYTĖ |
Anglų k. Kengūra 2014 |
192,75 |
(3-as lygis) |
Sidabrinės Kengūros diplomas |
AISTĖ ŽILYTĖ |
Anglų k. Kengūra 2014 |
192,75 |
(3-as lygis) |
Sidabrinės Kengūros diplomas |
EMILIS ŠERYS |
Anglų k. Kengūra 2014 |
192,5 |
(3-as lygis) |
Sidabrinės Kengūros diplomas |
ERIKAS GRIGAS |
Anglų k. Kengūra 2014 |
194,75 |
(3-as lygis) |
Auksinės Kengūros diplomas |
GABIJA NOSOVAITĖ |
Anglų k. Kengūra 2014 |
194,75 |
(3-as lygis) |
Auksinės Kengūros diplomas |
GEDIMINAS KRIPAS |
Anglų k. Kengūra 2014 |
190 |
(3-as lygis) |
Oranžinės Kengūros diplomas |
GRETA KATINAITĖ |
Anglų k. Kengūra 2014 |
190,5 |
(3-as lygis) |
Oranžinės Kengūros diplomas |
JORIS LAURINAVIČIUS |
Anglų k. Kengūra 2014 |
196,75 |
(3-as lygis) |
Auksinės Kengūros diplomas |
JUSTINAS GASYS |
Anglų k. Kengūra 2014 |
193 |
(3-as lygis) |
Sidabrinės Kengūros diplomas |
KASPARAS RIMELIS |
Anglų k. Kengūra 2014 |
196 |
(3-as lygis) |
Auksinės Kengūros diplomas |
LAURA JUŠKĖNAITĖ |
Anglų k. Kengūra 2014 |
190,25 |
(3-as lygis) |
Oranžinės Kengūros diplomas |
LAURA VĖŽYTĖ |
Anglų k. Kengūra 2014 |
194 |
(3-as lygis) |
Auksinės Kengūros diplomas |
LAURYNAS RUZGAS |
Anglų k. Kengūra 2014 |
191 |
(3-as lygis) |
Oranžinės Kengūros diplomas |
NERINGA VINIKAITĖ |
Anglų k. Kengūra 2014 |
194 |
(3-as lygis) |
Auksinės Kengūros diplomas |
ROBERTAS GENEVIČIUS |
Anglų k. Kengūra 2014 |
194,75 |
(3-as lygis) |
Auksinės Kengūros diplomas |
ROKAS STUMBURYS |
Anglų k. Kengūra 2014 |
195 |
(3-as lygis) |
Auksinės Kengūros diplomas |
EDVINAS IVANSKIS |
Rusų k. Kengūra 2014 |
194 |
(1-as lygis) |
Auksinės Kengūros diplomas |
MARINA BOGDANOVA |
Rusų k. Kengūra 2014 |
193,5 |
(2-as lygis) |
Sidabrinės Kengūros diplomas |
SEVASTIJANA FOMINA |
Rusų k. Kengūra 2014 |
192,75 |
(2-as lygis) |
Sidabrinės Kengūros diplomas |
Kitiems dalyviams skiriamos padėkos.
- Informacija
- Peržiūros: 1503
Edukacinių konkursų „Olympis 2014“ rezultatai
Anglų kalbos konkurso rezultatai
# |
Mokinys |
Klasė |
Lygis |
Rezultatas |
Geriau už1 |
Diplomo laipsnis |
1. |
Gabija Nosovaitė |
7e |
7 klasės |
93.73 |
99% |
I |
2. |
Kastytis Šavalinskas |
8 |
8 klasės |
90.62 |
98% |
I |
3. |
Gabrielė Deveikytė |
7c |
7 klasės |
88.49 |
97% |
I |
4. |
Emilė Stuglytė |
6 |
6 klasės |
84.27 |
90% |
I |
5. |
Aidenas Zlatkus |
6 |
6 klasės |
80.43 |
84% |
II |
6. |
Edvinas Ivanskis |
6 |
6 klasės |
79.94 |
84% |
II |
7. |
Justina Laimanskaitė |
7c |
7 klasės |
75.14 |
76% |
III |
8. |
IIngrida Kalinauskaitė |
6 |
6 klasės |
74.83 |
73% |
III |
9. |
Remigijus Deveikis |
6 |
6 klasės |
74.38 |
72% |
III |
10. |
Gabrielė Repečkaitė |
8 |
8 klasės |
74.72 |
72% |
III |
11. |
Gabija Tamulytė |
8 |
8 klasės |
68.02 |
57% |
Padėka |
12. |
Erikas Grigas |
8 |
8 klasės |
66.13 |
52% |
Padėka |
13. |
Monika Juodagalvytė |
7 |
7 klasės |
60.64 |
- |
Padėka |
14. |
Kristupas Jonavičius |
8 |
8 klasės |
62.32 |
- |
Padėka |
15. |
Sevastijana Fomina |
7 |
7 klasės |
56.95 |
- |
Padėka |
16. |
Domantė Deveikytė |
7c |
7 klasės |
55.81 |
- |
Padėka |
17. |
Edvinas Grižas |
8 |
8 klasės |
57.4 |
- |
Padėka |
18. |
Kamilė Kvaselytė |
7 |
7 klasės |
53.18 |
- |
Padėka |
19. |
Ervinas Urbonas |
7d |
7 klasės |
46.77 |
- |
Padėka |
20. |
Nojus Baškys |
6b |
6 klasės |
44.38 |
- |
Padėka |
Matematikos konkurso rezultatai
# |
Mokinys |
Klasė |
Lygis |
Rezultatas |
Geriau už1 |
Diplomo laipsnis |
1. |
Gediminas Kazokas |
8 |
8 klasės |
81.04 |
95% |
I |
2. |
Kastytis Šavalinskas |
8 |
8 klasės |
77.23 |
92% |
I |
3. |
Augustas Žvirblis |
8 |
8 klasės |
71.54 |
86% |
II |
4. |
Gerda Pakietūraitė |
5 |
5 klasės |
73.5 |
83% |
II |
5. |
Domilė Grybauskaitė |
5 |
5 klasės |
1 |
- |
Padėka |
Biologijos konkurso rezultatai
# |
Mokinys |
Klasė |
Lygis |
Rezultatas |
Geriau už1 |
Diplomo laipsnis |
1. |
Kastytis Šavalinskas |
8 |
8 klasės |
64.47 |
67% |
Padėka |
Geografijos konkurso rezultatai
# |
Mokinys |
Klasė |
Lygis |
Rezultatas |
Geriau už1 |
Diplomo laipsnis |
1. |
Erikas Šokurovas |
7 |
7 klasės |
81.38 |
92% |
I |
2. |
Kastytis Šavalinskas |
8 |
8 klasės |
79 |
92% |
I |
3. |
Lukas Miškinis |
6 |
6 klasės |
83.67 |
79% |
III |
4. |
Modesta Miškinytė |
6 |
6 klasės |
81.38 |
74% |
III |
5. |
Domantas Petrauskas |
7 |
7 klasės |
70.34 |
70% |
III |
6. |
Benas Žulys |
6 |
6 klasės |
80.17 |
69% |
Padėka |
7. |
Lina Galvydytė |
7 |
7 klasės |
69.7 |
69% |
Padėka |
8. |
Monika Juodagalvytėtė |
7 |
7 klasės |
69.35 |
67% |
Padėka |
9. |
Paulius Liuima |
6 |
6 klasės |
77.13 |
61% |
Padėka |
10. |
Eglė Klimaitė |
6 |
6 klasės |
75.14 |
57% |
Padėka |
11. |
Eitvilas Aželis |
6 |
6 klasės |
65.16 |
- |
Padėka |
Istorijos konkurso rezultatai
# |
Mokinys |
Klasė |
Lygis |
Rezultatas |
Geriau už1 |
Diplomo laipsnis |
1. |
Paulius Liuma |
6 |
6 klasės |
79 |
77% |
III |
2. |
Benas Žulys |
6 |
6 klasės |
68.14 |
- |
Padėka |
- Informacija
- Peržiūros: 1036
Utenos rajono 5-8 klasių mokinių skaitovų konkurso anglų kalba English Verse 2014 nugalėtojai
5-tų klasių grupėje:
I-os vietos nugalėtoju tapo Karolis Šinkūnas, mokytoja Roma Diktaraitė;
II-os – Liepa Malinauskaitė, mokytoja Vaida Vaitiekėnienė;
6-tų klasių grupėje:
I-os vietos nugalėtoja tapo Vaiva Čižaitė, mokytoja Vaida Vaitiekėnienė;
II-os – Emilė Stuglytė, mokytoja Vida Pelėdienė;
8-tų klasių grupėje:
I-os vietos nugalėtoja tapo Aistė Žilytė, mokytoja Vaida Vaitiekėnienė;
III-ios – Saulė Šimonėlytė, mokytoja Vaida Vaitiekėnienė.
Žiūrovų prizus pelnė šie mokiniai:
5-ų klasių tarpe – Liepa Malinauskaitė,
6-ų – Emilė Stuglytė.
- Informacija
- Peržiūros: 861
Etikos rašinio konkurso nugalėtojai
5 – 6 klasių grupėje: 1 vieta 5c kl. mokinys
3 vieta 5e kl. Meda Liašenkaitė
7 – 8 klasių grupėje: 3 vieta 8d kl. Saulė Šimonėlytė
Mokinius konkurse paskatino dalyvauti etikos mokytoja R. Semeniukienė.
- Informacija
- Peržiūros: 943
Šių metų rajono geografijos olimpiados „Mano gaublys“ Aukštakalnio progimnazijos mokinių rezultatai
6 klasių grupėje – Saulė Kunčinaitė (mok. B. Jurkuvėnienė) 1 vieta
7 klasių grupėje – Justina Laimanskaitė (mok. B. Jurkuvėnienė) 1 vieta
Ieva Mackutė (mok. B. Jurkuvėnienė) 2 vieta
8 klasių grupėje – Kasparas Gaižauskas (mok. I. Šulcienė) 1 vieta
- Informacija
- Peržiūros: 779
2014 m. rajoninės 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiados nugalėtojai
Vieta |
Mokykla |
Komandos nariai |
Mokytojo vardas, pavardė
|
II |
Aukštakalnio progimnazija |
Dija Marija Laniauskaitė, Armintas Pakenis, Matas Damidavičius, Gediminas Kazokas |
Lina Pavilionytė, Ona Ilčiukienė
|