Kiekvienais metais Vilniuje vyksta knygų mugė. Ją aplanko ir mūsų mokyklos mokiniai. 2015 m. vasario mėn. į mugę vykome net trimis autobusais. Kai kurie iš jų jau trečią – ketvirtą kartą įsiliejo į daugiatūkstantinę knygų mylėtojų minią. Štai keletas minčių apie apsilankymą mugėje:

„Į knygų mugę vykome antrą kartą, nes pernai ši išvyka padarė didelį įspūdį. Pamatėme ,,gyvus“ rašytojus, nusipirkome nemažai knygų, daug džiaugsmo patyrėme vaikų kūrybinėje salėje. Jei kitais metais mokykla organizuos vėl išvyką, būtinai vyksime.“ (Monika, Silvija, Karolina 8f kl.)

„Puikiai praleidau laiką. Kiek daug knygų, kiek įvairiausių užduočių, uždavinių, kuriuos išsprendus gali laimėti įvairių prizų. Kitais metais vėl norėčiau sugrįžti.“ (Kernius 7a kl.)

„Kaip ir kiekvienais metais, šiemet mugėje irgi buvo linksma: daug įdomios veiklos, nuostabių knygų ir žaidimų. Labai patiko užduotys, susijusios su žiniomis apie Europos Sąjungą, Seimo narius. Laimėjau nemažai prizų, kurie padės mokytis.“ (Kamilė 7a kl.)

„Knygų mugėje labai įdomu. Ten yra ne tik knygų, bet ir kitų įdomybių. Norėčiau ten dar nuvykti. Jei ten dar nebuvote, būtinai nuvažiuokite kitais metais!“ (Erikas 7a kl.)

„Labai patiko vaikščioti po knygyną ir spręsti galvosūkius.“ (Marius 7a kl.)