2022 m. vasario 25 d. 7e klasės mokiniai (auklėtoja L. Lekavičienė), anglų kalbos (mokyt. V. Vaitiekėnienė) ir matematikos (mokyt. B. Šimkūnienė) būrelių nariai bei 8b klasės mokiniai (auklėtoja A. Kvaselytė) lankėsi Vilniaus knygų mugėje. 22-osios Vilniaus knygų mugės tema – „Vaizdas kaip tekstas“. XXI amžius – greitaeigė informacinė kasdienybė. Vaizdą greičiau pastebime, lengviau įsimename, akimirksniu perprasdami jame įrašytas prasmes. Knygos tekstas taip pat pamažu įgavo formą vaizde – tai komiksai, grafiniai romanai, kurie vis labiau užkariauja skaitytojus. Tuo galėjo įsitikinti ir mūsų mokyklos mokiniai, apsilankę įvairiose Vilniaus knygos mugės erdvėse: jaunųjų skaitytojų salėje, kūrybos erdvėje, muzikos salėje, taip pat ir svarbiausioje Lietuvos leidyklų salėje.

Keletas mokinių minčių ir nuotraukų po apsilankymo Vilniaus knygų mugėje:

„Knygų mugėje man labiausiai patiko knygų gausa, rašytojų bendravimas ir jauki atmosfera. Taip pat esu patenkinta gautu Vytauto Račicko autografu.“ (Vingailė, 8e klasė) „Knygų mugėje tikrai patiko, labai gera atmosfera.“ (Vasarė, 8a klasė) „Knygų mugė buvo labai didelė, nemaniau, kad ji yra per kelis pastatus. Džiaugiuosi, kad ten buvau, nes nusipirkau grupės „Jautì“ kompaktinį diską.“ (Mėta M., 7e klasė) „Man labai patiko karininkų ginklai. Laimėjau daug prizų.“ (Lukas, 6d klasė) „Mano įspūdžiai buvo įvairūs. Pamačiau daug knygų, atlikėjų bei grupę „The Roop“, nusifotografavome su drauge, laikydamos rankose „MAMA“ apdovanojimus. Nemeluosiu, pasijaučiau kaip garsenybė. Šis penktadienis bei knygų mugė patiko, labai daug įspūdžių bei gražių prisiminimų.“ (Adriana, 8a klasė) „Man labai patiko knygų mugėje loterijos, kareiviai ir sveikinimai iš radijo.“ (Majus, 6d klasė) „Labai patiko laikyti kareivio ginklus.“ (Augustas, 7e klasė) „Knygų mugėje buvau jau antrą kartą, bet ji vis tiek sugebėjo priblokšti savo dydžiu bei srautu. Be galo daug visko, manau, kad daugumai atsiras bent vienas dalykas, kuris juos sudomins.“ (Rugilė, 7e klasė) „Labai patiko. Buvo labai įdomu. Pamačiau daug knygų, dalyvavau loterijose ir laimėjau daug prizų.“ (Mėta T., 7e klasė)