2020 m. gruodžio 11 d. Kalėdinę dvasią ir šventinius akcentus pajuto beveik visi „Žiburio“ skyriaus mokinukai, nors šiais metais Kalėdinis laikotarpis ir kitoks. 1b klasė kartu su mokytoja Dalia labai susikaupę žiūrėjo personalizuotą filmą „Kalėdos“, noriai dainavo daineles kartu su Elfyte ir smagiai šoko su Kalėdų Seneliu. Vaikams net akys iš nuostabos išsiplėtė, kai Kalėdų Senelis prakalbo apie pirmokų gerus darbus ir net pradėjo juos vadinti vardais. Mokiniai neliko ir be dovanų, jas „pristatė“ Kalėdų Senelio anūkė, kuri kartu su vaikais dar ir padainavo. 2c klasė kartu su mokytoja Emilija taip pat džiaugėsi Kalėdų seneliu su Elfyte, išbandė Kūčių burtus, žaidė žaidimus ir sulaukė kalėdinių dovanų.

3a klasės Kalėdinės eglutės šventė vyko nuotoliniu būdu. Stebuklus vaikai ir mokytoja Diana kūrė patys. Dainavo S. Nėries „Senelės pasaką“, akomponuojant gitara, inscenizavo eilėraščio eilutes. Po to vaikai atliko užduotį „Kuo galiu pradžiuginti kitus?“, ekrane parodydami skirtingus savo gebėjimus įvairiose srityse. Giedrė pagrojo gitara, Rūta padarė salto, Milė pademonstravo pavojingą akrobatinį tiltelį, kurį atliko stovėdama ant galvos sulenktomis rankomis, kai kas parodė savo piešinį, darbelį, deklamavo eilėraštį, šoko. Išgirdome ir nuoširdžius linkėjimus artėjančių švenčių proga.

Mokytojos Editos 4a klasės paskutinė šių metų mokslo diena buvo ypatinga. Pirmiausia įvyko visų labai lauktas aukcionas. Visus metus, skaitydami knygas, vaikai už perskaitytų puslapių skaičių kaupė klasės pinigėlius – ekus. Už juos aukciono metu įsigijo įvairiausių daiktų. Apsipirkę, laimingi susėdo prie vaišių stalo. Pasveikinę ir išsakę vieni kitiems linkėjimus, vaikai laukė stebuklo. Nors ir virtualiai, bet mokiniai susitiko su Kalėdų seneliu. Didžiausias netikėtumas – klasėje atsiradusi Kalėdų senelio 588 metų anūkė, kuri atgabeno didžiulį maišą dovanų.

Ir tegu nenusimena tie, kurių Kalėdų senelis dar neaplankė. Juk ne svajonės, o pačių kuriami stebuklai pildosi greičiausiai. Nereikia laukti, kol kažkas kažką nupirks, padovanos ar duos. Kuri juos pats ir įprasmini džiugindamas kitus.