Siaubo diena mokykloje

Šiais mokslo metais pirmasis mokinių tarybos „Mes – aukštakalniečiai“ suorganizuotas renginys buvo Helovynas. Jis vyko spalio 24 dieną. Ruošdamiesi šiam renginiui, tarybos nariai turėjo galimybę vienas kitą geriau pažinti bei puikiai praleisti laiką. Aukštakalniečiai tiki, kad įvykdė savo užduotį ir renginys patiko ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Tarybos nariai stengsis įvairiais renginiais nudžiuginti dar ne kartą.

Mokinių įspūdžiai:

„Helovynas. Šią šiurpią dieną pradėjome sustabdyti prie mokyklos durų atšvaitų patikros. Vėliau rengėmės tamsioje rūbinėje, kur mus gąsdino išsidažę mokiniai. Fojė grojo muzika, buvo keletas moliūgų, žvakių, kurios pagyvino tamsą ir šiurpią aplinką. Pamokos vyko įprastai, pasipuošę, išsidažę mokiniai stebino mokytojus. Originaliausio kostiumo rinkimai visiems paliko įspūdį. Originaliausio kostiumo savininkė Kamilė Vaitkutė atrodė tikrai šiurpiai. Ištikimas policijos šuo Amsis paskatino mus būti saugius, o šokiai „Just Dance“ buvo labai linksi. Helovynas pavyko nuostabiai!“ (Gerda 6b)

„Mūsų mokykloje Helovynas ir šiurpus, ir linksmas, ir juokingas. Ryte, kai ateini į mokyklą, visi tave gąsdina, spiegia, rėkia. Skamba keista ir bauginanti muzika. Persirengėliai tave gąsdina ir prie spintelių. Užgesina šviesas ir su mažais žibintuvėliais žybčioja. Per pertraukas gali pašokti, padainuoti, pasilinksminti.“ (Viltė 6a)

„Šventė buvo įspūdinga. Per pertraukas grojo muzika, buvo linksmų užduočių, mokiniai aktyviai dalyvavo. Šventės metu į mokyklą atėjo vaikų bičiulis – policininkų padėjėjas šuo Amsis. Jis vaikų klausinėjo, ar žino kelių eismo taisykles. Už teisingus atsakymus mokiniai gavo prizus. Tikrai ši diena mokykloje nebuvo liūdna.“ (Greta ir Karolina 8b)

„Helovynas – šventė, kai gali atsipalaiduoti prieš Vėlines.“

„Penktadienį, spalio 24 dieną, mūsų mokykloje vyko Helovynas. Visi šokome, linksminomės, pamatėme įvairių Helovyno kostiumų: vaiduoklių, nuotakų, jaunikių ir netgi gydytojų. Vyko kostiumų rinkimai. Mis Helovynas tapo Kamilė Vaitkutė iš 6b.“

„Helovyno šventėje muzika buvo tokia garsi, kad vos buvo galima išgirsti skambutį ir sunkiai susikalbėti. Skambėjo įvairios dainos, kurias išgirdus norisi šokti.“

„Man patinka Helovynas, nes galiu šokti, pasisemti naujų idėjų, pamatyti šiurpių Helovyno kostiumų.“ (Dovilė 6b)